Menu
Sepetim

$30,71 Üzeri Alışverişlerinizde Kargonuz Ücretsiz!

El Attar Blog RSS Beslemeleri

23 Oct Manuka Yağının Faydaları Nelerdir?
admin 0 986
Besleyici ve onarıcı iyileştirici özellikleri pürüzsüz ve esnek bir cilde sahip olmaya katkıda bulunurken, Manuka Yağı birçok yaygın cilt rahatsızlığının hafifletilmesine de yardımcı olur. Cildi yatıştırıcı ve psikolojik olarak sakinleştirici antiseptik özellikleri, kepek, böcek ısırıkları ve sokmaları, deri sürtünme yaralanmaları, güneş yanığı, kü..
03 Sep Uçucu Yağlarla Endometriozis (Çikolata Kisti) Yönetimi
admin 1 796
          Endometriozis, düşündüğümüzden daha fazla insanı etkileyen bir hastalıktır. Birçok kadın bununla başa çıkmanın yollarını bulmaya çalışıyor. Kadın Sağlığı ofisine göre, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki 15 ila 44 yaş arasındaki kadınların %11'inden fazlası bu durumdan muzdarip.  Endometriozisi Anlamak Endometriozis, endometriyal hü..
30 Aug Kulak Enfeksiyonları İçin En İyi Uçucu Yağlar
admin 1 3867
      Çoğu insan hayatının bir noktasında kulak enfeksiyonlarından muzdariptir olmuştur. Bu enfeksiyonlara soğuk algınlığı, sinüs enfeksiyonları, alerjiler, aşırı mukus, basınç değişiklikleri, enfekte adenoidler, sigara vb. gibi bir dizi etken neden olur. Bazen enfeksiyonların tedavisi zor olur. Büyük rahatsızlığa neden olurlar ve işe yarayan doğal..
28 Aug Karanfil Esansiyel Yağı ile Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin
admin 0 753
Bağışıklık sistemi, vücudumuzun hastalıklara neden olan bakteri ve virüslere karşı savunma sistemidir. Ayrıca vücuda giren virüslerle savaşmaktan da sorumludur. Bağışıklık sistemi, bedensel işlevlerimizin merkezinde yer alır, çünkü onsuz vücut en iyi durumda kalamaz. Bu nedenle bağışıklık sisteminizi kontrol altında tutmanız gerekir. Sağlığınız ve ..
27 Aug Bronşit Tedavisinde Kullanabileceğiniz 4 Uçucu Yağ ve Faydaları
admin 0 1608
       İnsan sağlığının birçok farklı yönü vardır ve her birinde sağlıklı bir yaşam sürdürmek herkes için inanılmaz derecede önemlidir. Solunum sisteminiz vücudunuzun en hayati bileşenlerinden biridir ve nefes alma ile ilgili sorunlar ortaya çıktığında, hayatınızın her alanında olumsuz bir etkisi olur ve bunun sonucunda bronşit ortaya çıkar. Diğer ..
27 Aug Sağlıklı Uyku İçin En Faydalı Difüzör Karışım Tarifleri
admin 0 749
        Uyku, tüm insanlara doğal olarak gelmez. İyi bir gece uykusundan sonra vücudumuz ve zihnimiz en iyi şekilde çalışır, ancak uykuya dalmak ve uykuda kalmak başka bir hikaye. Uçucu yağlar rahatlamanıza, günün endişelerini bir kenara bırakmanıza ve zihninizi sakinleştirmenize yardımcı olurlar. Uyku için bu difüzör tariflerini gece rutininize ek..
26 Aug Selvi Yağının Saç, Cilt ve Sağlık İçin Faydaları
admin 0 1278
Selvi Yağı Tam Olarak Nedir?       Selvi yağı, selvi ağacının saplarından, dallarından ve yapraklarından elde edilen esansiyel bir yağdır. Çoğu selvi yağı, yaklaşık 17 milyon yıldır yeryüzünde bulunan Akdeniz selvi olarak da bilinen Cupressus Sempervirens'ten yapılır. Selvi yağı üzerinde yapılan çalışmaların çoğu bu özel ağaç ve ondan elde edilen u..
25 Aug Köknar İğnesi Esansiyel Yağı ile Havayı Temizleyin
admin 0 753
           Köknar İğnesi düşüncesi genellikle kışlık bir harikalar diyarının görüntülerini ve Noel ve karın anılarını çağrıştırır, ancak bu ağaç ve onun tedavi edici esans yağı, inanılmaz tıbbi özellikleri ve bağışıklık artırıcı nitelikleri nedeniyle yılın herhangi bir zamanında, herhangi bir vesileyle harikadır. Birçok kültürde bu ağaçlar toprağı..
24 Aug Gül Sardunya Esansiyel Yağı İle Tanrıça Gibi Saçlara Sahip Olun
admin 0 746
         Gül Sardunya esansiyel yağı, sayısız faydası ve inanılmaz kokusu nedeniyle birçok kişinin favorisidir. Bu çok yönlü uçucu yağ, narenciye dokunuşuyla cennet gibi bir gül kokusuna sahiptir. Yüzyıllardır parfümlerde, cilt bakımı ve aromaterapide kullanılmıştır. Ama aynı zamanda saçlarınız için de bir kahraman olduğunu biliyor muydunuz?Bu saç ..
23 Aug Raf Ömrünü Uzatmak İçin Uçucu Yağlar Nasıl Saklanır?
admin 0 819
        Uçucu yağların iyi saklanması raf ömrünü uzatabilir ve oksidasyon hızını yavaşlatabilir.Uçucu yağları nasıl sakladığınız, oksidasyon nedeniyle önemlidir. Uçucu yağlar doğal ve bitki bazlıdır. Uçucu yağları nasıl sakladığınız, oksidasyonu yavaşlatabilir veya hızlandırabilir, bu da raf ömürlerini etkiler.Oksidasyon, bir molekül elektron kaybe..
23 Aug Yaşlanma Karşıtı En İyi Uçucu Yağlar Nelerdir?
admin 0 1273
Genç Ciltler İçin Uçucu Yağlar        Yaşlanma yavaş ama yine de garantili bir süreçtir. Uçucu yağlar, hücresel yenilenme için bir yol sağlar. Taşıyıcı yağlar, gençleşmeyi ve yeni hücrelerin yenilenmesini teşvik eden besinler ve proteinler içerir. Yağların dolaşımı uyarıcı özellikleri kanı oksijenlendirir ve bu da hücrelere enerji vererek yenilenme..
23 Aug Dişleri Beyazlatmak İçin Portakal Esansiyel Yağı Nasıl Kullanılır?
admin 0 753
İhtiyacınız olan malzemeler:·         Diş fırçası·         Diş macunu·               Portakal esansiyel yağı Daha parlak bir gülümsemeye sahip olmak ister misiniz?          Konuştuğumuzda ve gülümsediğimizde dişlerimiz görünür. Bu yüzden birçok insan mükemmel beyaz dişlerini sergilemek ister. Ancak yaşla birlikte kaçınılmaz olarak dişlerimiz sararm..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 354 (30 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.