Menu
Sepetim

$30,29 Üzeri Alışverişlerinizde Kargonuz Ücretsiz!

Lotus Absolute Yağı EL ATTAR PREMIUM

Lotus Absolute Yağı EL ATTAR PREMIUM
Lotus Absolute Yağı EL ATTAR PREMIUM
Lotus Absolute Yağı EL ATTAR PREMIUM
Lotus Absolute Yağı EL ATTAR PREMIUM
Lotus Absolute Yağı EL ATTAR PREMIUM

           Bu ürün saf,  doğal ve organiktir. Hiçbir katkı maddesi veya sentetik (yapay) madde yoktur. Bazı bünyeler ve çok hassas ciltler (bebek cildi vb.) doğal ve saf ürünlere de allerjik reaksiyon verebilirler. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. Hamilelere önerilmez. Güneş ışığından koruyunuz ve serin bir yerde muhafaza ediniz

Lotus Esansının Sağlık Faydaları

 

Lotus esansiyel yağı, çiçek kokusu ile soluk sarı renktedir. Cildin durumunu ve stresi azaltabilir. Lotus esansiyel yağının sağladığı bazı faydalar:

1.     Cildin dokusunu Geliştirir

 

Lotus çiçeğinin bileşenleri fosfor, linoleik asit, C ve B vitamini, demir ve proteindir. Lotus esansiyel yağının soğutma ve yatıştırıcı özellikleri cilt durumunu ve dokusunu desteklediği söylenir.

2.     Sıkılaştırıcı

 

Lotus esansiyel yağının büzücü özelliği sivilceleri ve lekeleri tedavi eder.

3.     Aromaterapi

 

Lotus esansiyel yağı taşıyıcı yağ ile seyreltilmeli ve bir difüzörde kullanılmalıdır. Ayrıca doğrudan solunabilir. Seyreltilmiş uçucu yağı bir şişeye doldurarak oda spreyi olarak da kullanılabilir.

4.     Masaj veya banyo

 

Cildi uyaran ve aynı zamanda zevk ve rahatlama sağlayan bir banyo yağı veya masaj yağı olarak kullanılabilir.

5.     Terapötik kullanımlar

 

Yatıştırıcı ve sakinleştirici özellikler anında ve derin etkiye sahiptir. İnsanlar nezaket, manevi özlemler ve affediciliğe daha açıktır.

6.     Yaşlanma karşıtı

 

Lotus esansiyel yağı, proteinleri onarmaya yardımcı olan yaşlanma karşıtı özelliklere sahip olduğu bilinmektedir. Bu yağın bu uygulaması güzel ve pürüzsüz bir cilt sağlayabilir. Çiçek,sandal ağacı ve narenciye yağları ile karıştırılabilir .

 

7.     Serbest radikalleri nötralize eder

 

Lotus esansiyel yağı, antioksidanlar, nemlendiriciler ve antienflamatuar olarak görev yapan flavonoidlere ve polisakkaritlere sahiptir.

 

 ÖNEMLİ: Tüm El Attar ürünleri, aksi belirtilmediği sürece harici kullanım içindir. Bu bilgiler herhangi bir hastalığı teşhis, tedavi, iyileştirme veya önleme amacı taşımamaktadır ve hamile olan veya bir  hekimin bakımı altında olan hiç kimse tarafından hekim izni olmadan kullanılmamalıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
$6,03
Vergiler Hariç: $6,03
  • Stock: Stokta var
  • Model: 63
  • Weight: 5.00g
Etiketler: saf , Lotus , Absolute , DEĞERLİ , ESANSİYEL , YAĞLAR
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.