Menu
Sepetim

$30,29 Üzeri Alışverişlerinizde Kargonuz Ücretsiz!

Tüm EL ATTAR Ürünleri

         Esansiyel uçucu yağlar binlerce yıldır kullanılmakta ve günümüze büyükçe bir müktesebat ve bilgi dağarcığı taşınmaktadır. Bu mucizelerin en doğru şekilde anlaşılabilmesi için Türkiye pazarına şimdilik başlıca ürünlerimizle katılmayı uyğun bulduk. Aromaterapik ve doğal özelliklerin kültürümüze en doğru şekilde katılabilmesi için sizlere ürün bombardımanı yapmak yerine yavaş yavaş ve gerektikçe en kaliteli ve fayda sağlayıcı doğal ürünleri pazara taşımayı uygun gördük.

         İlerleyen zamanlarda sırasıyla Türkiye pazarına öncelikle %100 saf,doğal ve organik esansiyel ve aromatik uçucu yağ yelpazesini genişleterek artırmayı planladık. Daha sonra sizlere çantanızda veya cebinizde bile taşıyabileceğiniz roll on yağlarımızı sunacağız ki bunları günlük kullanabileceksiniz ve esansiyel yağların verdiği zindelik ve sakinliği yanınızda taşıyabileceksiniz.

         Daha sonra vücut bakımı için özenle harmanlanmış organik ürünleri Türk pazarına sokmayı planladık. Bunlar diş macunları, vücut bakım krem ve losyonları, koltuk altı roll onlar ve masaj yağları olacak.

         En son ev ve ofis gibi yaşam alanlarımızı temiz, ferah ve sağlıklı tutabileceğimiz organik sabunlarımız,yer silme ekstraktlarımız gelecek.

 

         Bu arada Türkiye nin küresel ısınma etkisi ve ormanlarının azalması ile çölleşme tehdidi altında olduğunu biliyor muydunuz?  Daha fazla ağaç kesilmesine gönlümüz razı değil. Bu sebeple ürünleri ambalaj ve kutu kullanmadan, ağaç sarfiyatı yapmadan sizlere göndemeyi uygun bulduk. Doğal yaşayalım, doğayı koruyalım. Eminiz ki bu konuda sizlerde bizimle aynı fikirdesiniz.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.